Rooster

Rooster

Kantinedienst Sportpark Bredius

Onderstaand het rooster 

Als u verhinderd bent, dan graag zelf voor vervanging zorgen !!
In geval van nood kunt u contact opnemen met Wil de Leeuw tel: 0294-264570
of per email: kantine@scmuiden.nl

LET OP ER KUNNEN NOG WEDSTRIJDEN INGEVOEGD WORDEN, DUS TIJDEN EN TEAMS NOG KUNNEN VERANDEREN

Seizoen 2021/2022

 

Tijd Kantine dienst   Tijd Kantine dienst
  Team       Lid     Team       Lid
                 
Zaterdag 11 Juni   Zondag 12 Juni
08:30-11:00 MF1 hockey-k.png Ouders Jolie Bosgraaf          
11:00-13:30 JF1 hockey-k.png Ouders Flynn Tiller          
12:00-16.30 2e voetbal-k.png Sanne en 1 speler 2e          
13:30-16:00 MD2 hockey-k.png Ouders Lou Wermer          
16:00-18:30 Benjamins hockey-k.png Ouders Noah de Groot
Ouders Juule Dielemans
         
                 
Zaterdag 4 Juni   Zondag 5 Juni
08:30-11:00 Benjamins hockey-k.png Ouders Jetta von der Assen          
11:00-13:30 ME1 hockey-k.png Ouders Amelie Staal          
11:00-14:00 JO18-1 voetbal-k.png Ouder J. Teeuwissen
Ouder L. Kroes
         
13:30-16:00 Benjamins hockey-k.png Ouders Hedwig Coepijn          
16:00-18:30 Funkeys hockey-k.png Ouders Tex Oonk
Ouders Lucas Pluimers
         
                 
Zaterdag 28 Mei ( Jaap Zeeman Kameraden Cup )   Zondag 29 Mei
08:30-12:30 JO14-1 voetbal-k.png Ouders L. Pernelet
Ouders Z. Arraiss
Ouders A. Buenk
Ouders A. Khan
         
12:00-18:00 2e voetbal-k.png Sanne en 1 speler 2e          
14:00-18:00 JO15-1 voetbal-k.png Ouders M. Mulder
Ouders S. Labots
         
14:00-18:00 JO18-1 voetbal-k.png Ouders T. Valk
Ouders C. Baars
         
                 
Donderdag 26 Mei ( Jaap Zeeman Kameraden Cup )    
08:30-12:30 JO8-1 voetbal-k.png Ouders T. Kruisinga          
08:30-12:30 JO9-1 voetbal-k.png Ouders B. Pronk          
08:30-12:30 JO9-2 voetbal-k.png Ouders M. Bouma          
08:30-12:30 MO10-1 voetbal-k.png Ouders E. Haarhuis          
12:30-16:30 JO11-1 voetbal-k.png Ouders N. Veen
Ouders D. Vos
         
12:30-16:30 MO12-1 voetbal-k.png Ouders F. Snouck
Ouders E. Kop
         
                 
Zaterdag 21 Mei   Zondag 22 Mei
08:30-11:00 Funkeys hockey-k.png Ouders Noya Dahan          
08:30-11:00 JO12-1 voetbal-k.png Ouders K. Severin
Ouders S. Fakkel
         
11:00-13:00 MO10-1 voetbal-k.png Ouders S.v. Wijngaarden
Ouders A. Beuningen
         
11:00-13:30 Funkeys hockey-k.png Ouders Gigi Niels          
13:00-18:00 Vet., voetbal-k.png Veteranen crew          
13:30-16:00 MD2 hockey-k.png Ouders Cato Frencken          
16:00-18:30 Benjamins hockey-k.png Ouders Safiya Koning
Ouders Macy Hendriks
         
                 
Zaterdag 14 Mei   Zondag 15 Mei
08:30-11:00 Benjamins hockey-k.png Ouders Gijs America   12:00-20:00   voetbal-k.png Wil de Leeuw
08:30-11:00 JO9-1 voetbal-k.png Ouders R. Darkaoui
Ouders K. v. Houten
         
11:00-13:30 Benjamins hockey-k.png Ouders Djenna el Barkani          
11:00-13:00 JO10-2 voetbal-k.png Ouders F. Warmerdam
Ouders S. Assahli
         
13:00-18:00 2e voetbal-k.png Sanne en 1 speler 2e          
13:30-16:00 ME2 hockey-k.png Ouders Isabelle van Kalkeren          
16:00-18:30 Funkeys hockey-k.png Ouders Mabel Eerhardt          
                 
Zaterdag 7 Mei   Zondag 8 Mei
                 
                 
Zaterdag 30 April   Zondag 1 Mei
          09:30-11:00   voetbal-k.png Ed en Wil de Leeuw
                 
Zaterdag 23 April   Zondag 24 April
08:30-11:00 Benjamins hockey-k.png Ouders Hannah Naaijkens          
09:30-11:00 JO9-1 voetbal-k.png Ouders  B. Pronk          
11:00-1300 JO10-2 voetbal-k.png Ouders O. Duyff
Ouders S. Brugman
         
11:00-13:30 Benjamins hockey-k.png Ouders Roos Lubbinge          
13:00-15:30 JO15-1 voetbal-k.png Ouders B. Pronk
Ouders M. Cetin
         
13:30-16:00 MD1 hockey-k.png Ouders Neele Jansen          
16:00-18:30 MD2 hockey-k.png Ouders Lieve van der Hucht
Ouders Lotte Vis
         
                 
Zaterdag 16 April   Zondag 17 April
      Geen programma          
                 
Zaterdag 9 April   Zondag 10 April
08:30-11:00 JO8-1 voetbal-k.png Ouders F. Soebratie
Ouders E. Ghosen
  09:30-14:00 2e voetbal-k.png Ed en Wil de Leeuw
08:30-11:00 Funkeys hockey-k.png Ouders Raphael Worms          
11:00-1300 JO18-1 voetbal-k.png Ouders J. Teeuwissen
Ouders I. Daraszdi
         
11:00-13:30 Funkeys hockey-k.png Ouders James Wagenmans          
13:00-18:00 2e voetbal-k.png Sanne en 1 speler 2e          
13:30-16:00 JE1 hockey-k.png Ouders Dax Staats          
16:00-18:30 ME1 hockey-k.png Ouders Marie Claire Vaartjes          
16:00-18:30 MF2 hockey-k.png Ouders Valentina Sichtman          
                 
Zaterdag 2 April   Zondag 3 April
08:30-11:00 JO9-1 voetbal-k.png Ouders K. v. Houten
Ouders R. Darkaoui
         
08:30-11:00 JF1 hockey-k.png Ouders James Stoop           
11:00-1300 JO10-2 voetbal-k.png Ouders J. Beukeboom
Ouders S. Bemink
         
11:00-13:30 JE1 hockey-k.png Ouders Luka Veenstra          
13:00-18:00 Vet. voetbal-k.png Veteranen crew          
13:30-16:00 MD1 hockey-k.png Ouders Livia Rijksen          
16:00-18:30 MD2 hockey-k.png Ouders Diya Schuffelers
Ouders Julie van der Lugt
         
                 
Zaterdag 26 Maart   Zondag 27 Maart
08:30-11:00 JO12-1 voetbal-k.png Ouders D. Schmitz
Ouders K. Aspetakis
  09:30-14:00 2e voetbal-k.png Ed en Wil de Leeuw
08:30-11:00 Benjamins hockey-k.png Ouders Elisa Schönfeld          
11:00-1300 JO18-1 voetbal-k.png Ouders T. Dijkmans
Ouders T. Valk
         
11:00-13:30 Benjamins hockey-k.png Ouders Morris Hellingwerf          
13:00-15:30 JO15-1 voetbal-k.png Ouders E. Ruiter
Ouders N. Verschuren
         
13:30-16:00 MF1 hockey-k.png Ouders Jacky Nelissen          
16:00-18:30 ME6 hockey-k.png Ouders Sophie Beukeboom
Ouders Pippa Gerritsen
         
                 
Zaterdag 19 Maart   Zondag 20 Maart
08:30-11:00 MO12-1 voetbal-k.png Ouders H. Hegazi
Ouders G. Boer Gonzalez
         
08:30-11:00 Funkeys hockey-k.png Ouders Emma Reekers           
11:00-13:00 JO13-1 voetbal-k.png Ouders J. v.d. Kraats
Ouders C. Frencken
         
11:00-13:30 Funkeys hockey-k.png Ouders Keisha Menig          
13:00-18:00 2e voetbal-k.png Sanne en speler 2e          
13:30-16:00 MD1 hockey-k.png Ouders Nina Kuiper          
16:00-18:30 MD2 hockey-k.png Ouders Florine Smit
Ouders Nova Hooijer
         
                 
Zaterdag 12 Maart   Zondag 13 Maart
08:30-11:00 Benjamins hockey-k.png Ouders Olivia van Dorp          
08:30-11:00 JO12-1 voetbal-k.png Ouders O. Wermer
Ouders J. le Maire
         
11:00-13:00 JO11-1 voetbal-k.png Ouders D. Emmerik
Ouders L. Merango
         
11:00-13:30 Benjamins hockey-k.png Ouders Keke van de Weijer          
13:00-15:30 JO15-1 voetbal-k.png Ouders W. Alhamadany
Ouders C. Snel
         
13:30-16:00 ME6 hockey-k.png Ouder Jasmijn Verbeek          
16:00-18:30 MF1 hockey-k.png Ouder Bibine Sikking          
                 
Zaterdag 05 Maart   Zondag 06 Maart
09:00-13:00 .JO14-1 voetbal-k.png Ouders J. Kuiper
Ouders J. Bloemberg
  09.30-14.00 2e voetbal-k.png Ed en Wil de Leeuw
                 
                 
Zaterdag 26 februari   Zondag 27 februari
                 
                 
Zaterdag 19 februari   Zondag 20 februari
13:00-18:00 2e voetbal-k.png Sanne en speler 2e          
                 
Zaterdag 12 februari   Zondag 13 februari
08.30-11.00 JO12-1 voetbal-k.png Ouders  D. Schmitz
Ouders H. Ahmiane
         
11.00-13.00 JO9-2 voetbal-k.png Ouders K. Kruizinga
Ouders S.Keizer
         
13.00-16.00 JO15-1 voetbal-k.png Ouders M. Çetin          
13.00-18.00 Vet. voetbal-k.png Veteranen crew          
                 
Zaterdag 05 februari   Zondag 06 februari
08.30-11.00 JO10-1 voetbal-k.png Ouders V. Nelissen
Ouders O. v.d. Poll
  09.30-14.00 2e voetbal-k.png Ed en Wil de Leeuw
11.00-13.30 JO11-1 voetbal-k.png Ouders L. Balk
Ouders N. Veen
         
13.30-16.00 JO13-1 voetbal-k.png Ouders M. Vreugt Pezo          
13.30-18.00 2e voetbal-k.png Sanne en speler 2e          
                 
Zaterdag 29 januari   Zondag 30 januari
08.30-11.00 MO12-1. voetbal-k.png Ouders H. Hegazi
Ouders G. de Boer González
  09.30-14.00 2e voetbal-k.png Ed en Wil de Leeuw
11.00-14.00 JO13-1 voetbal-k.png Ouders M. Furstner
Ouders T. Proost
         
                 
Zaterdag 22 januari   Zondag 23 januari
      Vanwege corona maatregelen is de kantine gesloten         Vanwege corona maatregelen is de kantine gesloten
                 
Zaterdag 15 januari   Zondag 16 januari
      Vanwege corona maatregelen is de kantine gesloten         Vanwege corona maatregelen is de kantine gesloten
                 
Zaterdag 18 december   Zondag 19 december
      Vanwege corona maatregelen is de kantine gesloten         Vanwege corona maatregelen is de kantine gesloten
                 
Zaterdag 11 december   Zondag 12 december
      Vanwege corona maatregelen is de kantine gesloten         Vanwege corona maatregelen is de kantine gesloten
                 
Zaterdag 4 december   Zondag 5 december
      Vanwege corona maatregelen is de kantine gesloten         Vanwege corona maatregelen is de kantine gesloten
                 
Zaterdag 27 november   Zondag 28 november
      Vanwege corona maatregelen is de kantine gesloten         Vanwege corona maatregelen is de kantine gesloten
                 
Zaterdag 20 november   Zondag 21 november
      Vanwege corona maatregelen is de kantine gesloten         Vanwege corona maatregelen is de kantine gesloten
                 
Zaterdag 13 november   Zondag 14 november
08.30-11.00 JO8-1 voetbal-k.png Ouder M . Hoof          
11.00-14.00 JO18-1 voetbal-k.png Ouder T. Valk 
Ouder T. Manders
         
                 
Zaterdag 6 november   Zondag 7 november
08.30-11.00 JO10-1 voetbal-k.png Ouder Q. Kruit
Ouder B. Peelen
         
11.00-13.30 JO11-1 voetbal-k.png Ouder F. Boukamp
Ouder D. Vos
         
13.30-18.00 Vet. voetbal-k.png Veteranen crew          
                 
Zaterdag 30 oktober   Zondag 31 oktober
08.30-11.00 MO12-1 voetbal-k.png Ouder F. v. Eijck
Ouder B. Doewes
  09:30-14:00 2e voetbal-k.png Ed en Wil de Leeuw
11.00-14.00 JO13-1 voetbal-k.png Ouder D. v. Stee
Ouder S. Zonneveld
         
                 
Zaterdag 23 oktober   Zondag 24 oktober
08.00-18.00     Geen programma   08:00-18:00     Geen programma
                 
Zaterdag 16 oktober   Zondag 17 oktober
09.30-11.30 JO13-1 voetbal-k.png Ouder S. Fakkel 
Ouder L. Arendsen
         
11.30-14.00 JO15-1 voetbal-k.png Ouder S. Willemse
Ouder D. Touwslager
         
                 
Zaterdag 9 oktober   Zondag 10 oktober
08.30-11.00 JO8-1 voetbal-k.png Ouder P. Fuss
Ouder M. Wermer
  09.30-14.00 2e voetbal-k.png Ed de Leeuw en 1 speler 2e
09.15-11.00 Hockey Benjamins hockey-k.png Ouder M. Bruning          
11.00-13.30 JO18-1 voetbal-k.png Ouder T. Dijkmans
Ouder B. Renema
         
11.00-13.30 Hockey hockey-k.png Ouder M. De Metz          
13.30- 18.00 2e voetbal-k.png Sanne en 1 speler 2e          
Zaterdag 2 oktober   Zondag 3 oktober
08.30- 11.00 MO12-1 voetbal-k.png Ouder J. Leendertse 
Ouder Z. Abdellatif
         
08.45-11.00 Hockey MF1 hockey-k.png Ouder P. v. Schaik          
11.00-13.00 JO13-1 voetbal-k.png Ouder T. v't Kruys
Ouder M. Brouwer
         
11.00-13.30 Hockey MD2 hockey-k.png Ouder V. Doewes          
13.00-15.00 JO15-1 voetbal-k.png Ouder M. Mulder
Ouder S. Labots
         
Zaterdag 25 september   Zondag 26 september
08.45-11.00 Hockey MF2 hockey-k.png V. Sichtman   09.30-14.00 2e voetbal-k.png Ed de Leeuw + 1 speler 2e
09.30-11.00 MO10-1 voetbal-k.png Ouder A. Graaf
Ouder V. Haarluis
         
11.00-13.30 JO18-1 voetbal-k.png Ouder J. Nell
Ouder I. Darazsdi
         
11.00-13.30 Hockey MD1 hockey-k.png Ouder K. Slokker          
13.30-18.00 2e voetbal-k.png Sanne + 1 speler 2e          
Zaterdag 18 september   Zondag 19 september
08.30-11.00

JO9-1

voetbal-k.png Ouder L. v. Loenen
Ouder B. Pronk
         
09.30-11.00 Hockey ME2 hockey-k.png Ouder L. de Graaf          
11.00-13.30 JO14-1 voetbal-k.png Ouder L.Fustner
Ouder D.Warmendam
         
11.00-13.00 Hockey MD1 hockey-k.png Ouder F. Bakx          
13.30-18.00 2e voetbal-k.png Sanne + 1speler 2e          
Zaterdag 11 september   Zondag 12 september
08.30-11.00 MO12-1 voetbal-k.png Ouder E.Kop
Ouder I.Schrijer
         
08.30-11.00 Hockey hockey-k.png Catherine          
11.00-13.30 JO18-1

voetbal-k.png Ouder C.Baars
Ouder M.Bonatz
         
11.00-13.30 Hockey hockey-k.png Thalia          
13.30-18.00 Vet. voetbal-k.png Veteranen Crew          
Zaterdag 4 september   Zondag 5 september
08.30-11.30 JO8-1 voetbal-k.png Ouder T. Kruisinga
Ouder J. Dorselaer
         
11.30-13.30 JO13-1 voetbal-k.png Ouder C. Frencken
Ouder D. Delmotte
         
13.30-18.00 2e voetbal-k.png Sanne + 1 speler 2e          
Zaterdag  28 augustus    Zondag 29 augustus
08.30-12.00   voetbal-k.png Wil de leeuw          
12.00-17.00   voetbal-k.png Sanne Bosman          
     

Indien nodig hulp van een ouder!

         


Graag ook de keuken open!!

.

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!