Rooster

Rooster

Kantinedienst Sportpark Bredius

Onderstaand het rooster 

Als u verhinderd bent, dan graag zelf voor vervanging zorgen !!
In geval van nood kan je contact opnemen met Wil de Leeuw tel: 0294-264570
of per email: kantine@scmuiden.nl

LET OP ER KUNNEN NOG WEDSTRIJDEN INGEVOEGD WORDEN, DUS TIJDEN EN TEAMS NOG KUNNEN VERANDEREN

Seizoen 2021/2022

 

Tijd Kantine dienst   Tijd Kantine dienst
  Team Lid     Team Lid
             
Zaterdag  28 augustus    Zondag 29 augustus
08.30-12.00   Wil de leeuw        
12.00-17.00   Sanne Bosman        
   

Indien nodig hulp van een ouder!

       
Zaterdag 4 september   Zondag 5 september
08.30-11.30 JO8-1 Ouder T. Kruisinga
Ouder J. Dorselaer
       
11.30-13.30 JO13-1 Ouder C. Frencken
Ouder D. Delmotte
       
13.30-18.00 2e Sanne + 1 speler 2e        
Zaterdag 11 september   Zondag 12 september
08.30-11.00 MO12-1 Ouder E.Kop
Ouder I.Schrijer
       
08.30-11.00 Hockey Catherine        
11.00-13.30 JO18-1

Ouder C.Baars
Ouder M.Bonatz
       
11.00-13.30 Hockey Thalia        
13.30-18.00 Vet. Veteranen Crew        
Zaterdag 18 september   Zondag 19 september
08.30-11.00

JO9-1

Ouder L. v. Loenen
Ouder B. Pronk
       
09.30-11.00 Hockey ME2 Ouder L. de Graaf        
11.00-13.30 JO14-1 Ouder L.Fustner
Ouder D.Warmendam
       
11.00-13.00 Hockey MD1 Ouder F. Bakx        
13.30-18.00 2e Sanne + 1speler 2e        
Zaterdag 25 september   Zondag 26 september
08.45-11.00 Hockey MF2 V. Sichtman   09.30-14.00 2e Ed de Leeuw + 1 speler 2e
09.30-11.00 MO10-1 Ouder A. Graaf
Ouder V. Haarluis
       
11.00-13.30 JO18-1 Ouder J. Nell
Ouder I. Darazsdi
       
11.00-13.30 Hockey MD1 Ouder K. Slokker        
13.30-18.00 2e Sanne + 1 speler 2e        
Zaterdag 2 oktober   Zondag 3 oktober
08.30- 11.00 MO12-1 Ouder J. Leendertse 
Ouder Z. Abdellatif
       
08.45-11.00 Hockey MF1 Ouder P. v. Schaik        
11.00-13.00 JO13-1 Ouder T. v't Kruys
Ouder M. Brouwer
       
11.00-13.30 Hockey MD2 Ouder V. Doewes        
13.00-15.00 JO15-1 Ouder M. Mulder
Ouder S. Labots
       
Zaterdag 9 oktober   Zondag 10 oktober
08.30-11.00 JO8-1 Ouder P. Fuss
Ouder M. Wermer
  09.30-14.00 2e Ed de Leeuw en 1 speler 2e
09.15-11.00 Hockey Benjamins Ouder M. Bruning        
11.00-13.30 JO18-1 Ouder T. Dijkmans
Ouder B. Renema
       
11.00-13.30 Hockey Ouder M. De Metz        
13.30- 18.00 2e Sanne en 1 speler 2e        
Zaterdag 16 oktober   Zondag 17 oktober
09.30-11.30 JO13-1 Ouder S. Fakkel 
Ouder L. Arendsen
       
11.30-14.00 JO15-1 Ouder S. Willemse
Ouder D. Touwslager
       
             
Zaterdag 23 oktober   Zondag 24 oktober
08.00-18.00   Geen programma   08:00-18:00   Geen programma
             
Zaterdag 30 oktober   Zondag 31 oktober
    Geen programma   09:30-14:00 2e  
             
             
Zaterdag 6 november   Zondag 7 november
10.00-10.00            
10.00-10.00            
             
             
10.00-10.00            
Zaterdag 13 november   Zondag 14 november
10.00-10.00            
10.00-10.00            
             
             
10.00-10.00            
Zaterdag 20 november   Zondag 21 november
10.00-10.00            
10.00-10.00            
             
             
10.00-10.00            
Zaterdag 27 november   Zondag 28 november
10.00-10.00            
10.00-10.00            
             
             
10.00-10.00            
Zaterdag 4 december   Zondag 5 december
10.00-10.00            
10.00-10.00            
             
             
10.00-10.00            
Zaterdag 11 december   Zondag 12 december
10.00-10.00            
10.00-10.00            
10.00-10.00            
Zaterdag 18 december   Zondag 19 december
10.00-10.00            
10.00-10.00            
10.00-10.00            


Graag ook de keuken open!!

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!